Kontakt w sprawie projektów

Zachęcamy do zainicjowania projektu w naszym salonie już we wczesnym stadium koncepcyjnym, ponieważ nasza oferta może stanowić dla Państwa i Waszych Klientów źródło inspiracji estetycznej, a nawet w zakresie funkcji i wielkości niektórych elementów wyposażenia.

Jest to istotne o tyle, iż próba dopasowania inwestycji (jak np. wysokość podwieszanych sufitów czy szerokość i głębokość wnęk pod szafy) do warunków naszej oferty, może nieść dla Klienta istotne oszczędności finansowe

W sprawie projektów prosimy pisać na adres:
projekty@domatoria.pl  albo kliknąć tutaj.

Spotkania dla architektów

Zachęcamy do polubienia naszej strony na facebooku, która jest źródłem nowości o naszej ofercie i zmianach w salonie. Można to zrobić tutaj.

W grupie zamkniętej na facebook'u będziemy informować o wydarzeniach i nowościach.  Zapraszamy architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz do dołączenia do grupy! Można to zrobić tutaj.

Ostatnie spotkanie dla architektów, o wyjątkowym charakterze, odbyło się w dniu 9 czerwca 2016 roku. Głównym gościem był Oskar Zięta - designer i twórca unikatowej technologii FIDU. Relację zdjęciową z wydarzenia można zobaczyć tutaj

Zapraszamy serdecznie! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pomoc w wykonaniu wizualizacji

Posiadamy narzędzia wspomagające wykonywanie wizualizacji dla Klientów - modele 3D, które udostępniamy w drodze współpracy. 

Z uwagi na obszerność możliwości marki hulsta, dysponujemy własnym oprogramowaniem, które pozwala na zbudowanie mebli z modułów, dopasowywanie ich i wyeksportowanie całej kombinacji do pliku, który można zaimplementować do wizualizacji (pliki: .dxf, .skp, .obj).

Zapraszamy do korzystania z tej pomocy, ponieważ z jednej strony ułatwia to pracę projektową, z drugiej urealnia wizualizację przygotowaną dla Klienta.

Systemowość z korzyścią dla idywidualizacji

Bazujemy na doświadczeniu naszych partnerów. To duże, dobrze zarządzane fabryki, które dla zapewnienia jakości i sprawnej logistyki, ujmują swoją ofertę w system. Inteligentne wykorzystanie dobrze zaplanowanych kolekcji umożliwia całkowitą indywidualizację projektu. Jednocześnie wyposażenie domów i mieszkań Klientów jest dostarczane zawsze na przewidywalnym, najwyższym poziomie jakościowym i w określonym czasie.

Mimo pewnych oczywistych ograniczeń, jesteśmy przekonani, że nasi producenci planują swoje produkty tak, aby zapewnić projektantom wnętrz odpowiedni zakres indywidualizacji projektów, a jednocześnie ułatwić Państwu pracę, wytyczając pewne techniczne standardy.  

Jakość bez niespodzianek

Technologia produkcji seryjnej, wysokie standardy i kontrola jakości powodują, że żaden produkt nie jest dziełem przypadku, a powstaje w toku raz wyznaczonej procedury, z zastosowaniem materiałów i procesów wdrażanych w oparciu o liczne próby oraz testy jakości.

Na naszej ekspozycji znajdują się produkty i aranżacje, które stanowią wizytówkę każdej z fabryk. Nasza wiedza techniczna i doświadczenie są dla Państwa wsparciem w budowaniu precyzyjnych projektów, w oparciu o Wasze indywidualne wizje estetyczne i koncepcje funkcjonalne.

Dzięki temu w sprawny sposób, powstają produkty spełniające konstrukcyjne i estetyczne wymagania, analogiczne dla mebli na naszej ekspozycji. Klient doceni je od pierwszego momentu instalacji w swoim domu, jak i w kolejnych latach użytkowania. To wpłynie na jego całościowe zadowolenie z Państwa projektu.

Elastyczne dopasowanie do Państwa wizji

Różnorodne kolekcje naszych partnerów, projektowane zgodnie z najnowszymi trendami oraz ich modułowa obszerność wraz z możliwością indywidualnego dopasowania wymiar, stanowią wygodne narzędzie w ręku projektanta wnętrz. Ograniczenia sprzyjają zaś jakości estetycznej realizacji oraz minimalizują nakład pracy na etapie projektowym, nie wymagając ingerencji w szczegóły techniczne.

Multikolorystyka

O tym, jak ważne jest dla nas i naszych partnerów spełnienie wymagań klientów świadczy ciągły rozwój technologii i stopniowe otwieranie możliwości coraz to większych modyfikacji i indywidualizacji. To duża praca, jaką wykonują tak wysoce uprzemysłowione firmy, które zawsze możemy zapytać o zastosowanie nietypowych rozwiązań.

Nietypowym rozwiązaniem już ujętym systemowo przez hulsta jest możliwość indywidualnego lakierowania mebli z kolekcji NURIA. Producent daje nam do dyspozycji aż 16 odcieni standardowych oraz całą obszerność systemu kolorystycznego NCS