Nowoczesne materace, stelaże i poduszki tworzone w odpowiedzi na rosnącą świadomość, iż sen jest jedyną prawdziwą formą wypoczynku po codziennym wysiłku. To, w jaki sposób sen poprawia nasze fizyczne i psychiczne samopoczucie zasługuje na niezwykłą uwagę i najwyższe standardy jakości. Takie są właśnie produkty marki Per Dormire.

Doświadczenie i perfekcja.

Firma PerDormire należy dziś do najważniejszych producentów materaców reprezentujących nowoczesną kulturę spania.
30 lat doświadczenia i pasji, kunsztowna produkcja z dbałością o jakość i detale wykończenia, łączą się z perfekcją technologii i procesów „przemysłowych”. Tak powstaje wysokiej jakości produkt, będący w stanie odnieść sukces na rynkach międzynarodowych, a gwarancja najwyższej jakości snu jest możliwa dzięki temu, iż każdy materac Per Dormire jest produkowany we własnych przestrzeniach produkcyjnych we Włoszech.

Sen to 1/3 Twojego życia!

Z tego powodu żaden szczegół projektowania, realizacji i wykończenia materacy PerDormire nie jest pozostawiony przypadkowi. Każdy wykorzystany materiał odzwierciedla ogromną dbałość o jakość jaką posiada firma z tak bogatym doświadczeniem.

Materace PerDormire charakteryzują się unikatowym włoskim designem, nowoczesnymi i innowacyjnymi konstrukcjami i wysoką jakością materiałów. Ciąg produkcyjny, technologie oraz materiały są pradidłowo sprawdzane i modernizowane, aby spełniały najwyższe potrzeby nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesne technologie: ERGO-CHECK.

System Ergo-Check umożliwia ocenę działania ludzkiego ciała na powierzchnię materaca dzięki specjalnej metodzie pomiaru. System mikroczujników zapisuje w pamięci obciążenie rozłożone na całym materacu, przedstawiając je następnie w formie komputerowych wykresów o różnej barwie, odzwierciedlających poszczególne punkty nacisku.

Dzięki temu marka PerDormire produkuje materace precyzyjnie dopasowane do ludzkiego ciała i jego potrzeb.

Zdrowie i bezpieczeństwo.

Produkty Per Dormire mogą pochwalić się najwyższymi standardami bezpieczeństwa, ergonomii i troski o środowisko. 

Na podstawie międzynarodowych norm technicznych zapewniają bezpieczeństwo, wytrzymałość i jakość wszystkich materiałów użytych do wyrobu materacy. PerDrormire także otrzymała certyfikat DISPOSITIVO MEDICO Classe 1 dla używania swoich produktów jako wyrobów medycznych. 

Zobacz katalog!

Obejrzyj nowy katalog PerDormire na rok 2014.
Znajdziesz tutaj mnóstwo nowości, między innymi nowe innowycyjne materace z  kolekcji Clima Fresh oraz nowe poduszki z pianki termoelastycznej.

Jeśli interesują Cię OFERTY SPECJALNE, jakie przygotowała dla Ciebie firma PerDormire, możesz je sprawdzić TUTAJ.