Hülsta - meble do salonu, jadalni, sypialni, w tym szafy i garderoby oraz wieszaki i meble do przedpokoju, a nawet do łazienki. Precyzyjnie zaplanowane, bardzo obszerne kolekcje umożliwiają indywidualne konstruowanie skomplikowanych aranżacji dopasowanych do wnętrza wymiarami i funkcjonalnością.

Dla Ciebie budujemy meble

Jako flagowy salon niemieckiej marki hüsta w doskonały sposób potrafimy wykorzystać potencjał produktów tej firmy. Posiadamy do dyspozycji obszerne możliwości planowania indywidualnych zestawów mebli, składających się z elementów niezależnych, jak komody, witryny, szafki wiszące, półki, jak również projektowanych na wymiar mebli służących zabudowie większych przestrzeni, jak regały, szafy, garderoby. To najwyższej klasy stolarstwo na zamówienie, oparte na sprawdzonym systemie seryjnej produkcji.

Z szacunkiem dla trwałych wartości

Jako firma o ponad 70-letniej tradycji, hulsta łączy doskonale zalety naturalnych materiałów i tradycyjnego rzemiosła, z zastosowaniem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań.

Naturalne drewno wymaga umiejętności i pasji, po to, by w najdrobniejszym detalu docenić i wykorzystać jego wartość i szlachetność i przeistoczyć ten wspaniały naturalny materiał w ponadczasowe przedmioty towarzyszące ludziom przez lata.

Z odwagą, ku nowoczesności

W dzisiejszych czasach, kiedy wymagania stawiane naszym wnętrzom, a zatem i meblom, które je wyposażają są coraz wyższe, hulsta stale poszukuje nowatorskich i kompleksowych rozwiązań.

W drodze do nowych funkcjonalności, trafiamy do multimediów i mebli, które z powodzeniem łączą najwyższą technologię w tym zakresie, z estetyką i dobrym stylem. Naprawdę samo domykające się fronty i naprawdę bezszelestnie dosuwające się szuflady, są w hulsta oczywistością już od dawna. 

Pamiętamy o Tobie

Najważniejsze jest jednak to, że w hulsta Twoje zamówienie jest traktowane absolutnie indywidualnie. Dzięki temu mamy tak ogromne  możliwości dopasowania się do Twoich wymagań, a Twój indywidualny zestaw mebli będzie widniał w systemie fabrycznym na zawsze.

Twoje zamówienie posiada swój indywidualny numer seryjny, by nawet po wielu latach móc zidentyfikować elementy składowe, w poszukiwaniu sposobu na rozwiązanie problemu, który mógłby zaistnieć w dowolnym czasie. Jeżeli dokonasz rejestracji Twojego zestawu, podając swój adres kontaktowy, fabryka poinformuje Cię również o zakończeniu produkcji Twojej kolekcji mebli.

Zobacz najnowsze kolekcje Hulsta

Hulsta jest firmą bardzo innowacyjną i kreatywną. Oferta zmienia się kilka razy w roku i jest prezentowana targach w Kolonii, na największych targach w Mediolanie, czy też na tzw. "domowych targach" w siedzibie samej fabryki hulsta.

Nowe kolekcje zastępują starsze, istniejące się rozwijają, poprzez dodatkową funkcjonalność, kolorystykę, technologię. Wszystko po to, by zaskoczyć, zainspirować, stworzyć nowe możliwości planowania wnętrz, ale też ciągle podwyższać komfort życia.

Nowe produkty są zawsze dopracowane koncepcyjnie, a przede wszystkim gwarantowanej przez markę najwyższej jakości wykonania.