Kymo - dywany o wyjątkowej jakości, bogatej kolorystyce i innowacyjnym wzornictwie. GO ON. AND CREATE. Oto dewiza tej marki. Z wykorzystaniem materiałów szlachetnych i naturalnych, jak wełna i skóra, a także trwałych i łatwych w utrzymaniu poliestrów, powstają na indywidualne zamówienie nietuzinkowe i praktyczne produkty.

Swoboda kreacji.

Doskonałej jakości dywan wtapiający się we wnętrze?
Po prostu, elegancki, luksusowy, z klasą? Czy przyjemny, miękki, puchaty, o nietypowym kształcie i kolorze? 

A może poszukujesz absolutnej awangardy i niepowtarzalności, dywanu z duszą - na bazie tradycyjnych orientalnych elementów, łączonych i poddawanych najnowszym procesom technologicznym.

Produkty Kymo są naprawdę różnorodne, a to, co je łączy, to bez wątpienia jakość i trwałość, dopasowanie i indywidualizacja oraz niezwykły design. 

Same zalety.

Z Kymo możemy porzucić stereotypy o przypisywanej roli siedliska kurzu i stawaniu w sprzeczności z ogrzewaniem podłogowym.

Wszystkie dywany Kymo są antystatyczne, nie chłoną kurzu i przeznaczone do użytku na podłogach z ogrzewaniem.

Świeże spojrzenie na kilim.

Dywany w formie kilimu przeżywają ostatnio wielki powrót. Dlatego też musiały pojawić się w naszej ofercie!

To jednak coś zupełnie innego, świeżego. Inspirowane i wykonane tradycyjnie, mają nowoczesną, geometryczną formę i kolorystykę, która się doskonale wpisuje się w obowiązujące trendy.

 

 

Najbliżej natury.

Oprócz dywanów z wełny, wełny nowozelandzkiej, wiskozy, poliestru i włókna Tencel®, Kymo sięga również po naturalne skóry.

Dobór materiału pierwotnego i sposób jego przetworzenia wpływa na ostateczny efekt, który jest zawsze niepowtarzalny. 

 

 

Nowa funkcjonalność - system Outdoor

Dywan na tarasie, pod gołym niebem - brzmi ekstrawagancko?

Z Kymo możemy zrealizować ten pomysł! Specjalnie przygotowana linia dywanów jest przeznaczona do zastosowania na zewnątrz, na otwartym powietrzu.

Zgodnie z dewizą marki - wybierasz kolor, wielkość i kształt, bazując na tej samej obszerności oferty, jak w przypadku dywanów do domu.

GO ON. AND CREATE.

Kolorystyka każdej kolekcji jest przemyślana, różnorodna i bardzo bogata, dając atrakcyjne możliwości aranżacyjne.

Dywany można zamawiać w standardowych wymiarach zaproponowanych przez producenta lub też w indywidualnej wielkości, a nawet kształcie.

W zależności od wybranego modelu, dywany mogą osiągnąć wielkość do 5 metrów na szerokość i nawet 12 metrów na długość. Zawsze jest możliwe zapytanie niestandardowe. 

A zatem: GO ON. AND CREATE.