Rolf Benz - sofy, fotele i stoliki do salonu oraz krzesła i stoły do jadalni. Meble tapicerowane cechują się wyjątkowym podejściem do kwestii komfortu. Każdy model może być indywidualnie modelowany (wysokością, głębokością i miękkością siedziska), by w sposób idealny dopasować się do wymagań użytkowanika.

50 lat tradycji.

Już od 50 lat marka Rolf Benz zachęca ludzi do odpoczynku i relaksu oferując indywidualny komfort na najwyższym możliwym poziomie.Przez te lata powstało wiele spektakularnych i innowacyjnych mebli, które produkowane do dziś stały się ikonami designu.

Doskonałe sofy uzupełniamy równie ciekawymi stolikami, a przestrzeń wypoczynkową Rolf Benz rozszerzamy o jadalnię...

Jak wybrać idealną sofę marki Rolf Benz?

Oczywiście dopasowaną do wnętrza, ze względu na wielkość, stylistykę i formę. Ale przecież nie tylko!

W kwestii wygody marka Rolf Benz kieruje się zasadą, że każdy człowiek jest inny, ale to sofa ma się dopasować do osoby użytkownika. Zatem niczym krawiec, każdą sofę konstruujemy i szyjemy na miarę.

Właściwa konfiguracja wszystkich cech mebla wymaga wiedzy i doświadczenia. Służymy naszą pomocą w tym zakresie!

Podpowiedz nam, czego oczekujesz.

Twój wzrost wpływa w szczególności na wybór wysokości i głębokości siedziska sofy. Głębokość siedziska ma również znaczenie, kiedy analizujemy sposób korzystania z mebla. W płytszej siedzimy bardziej formalnie, głębsza służy pełnemu relaksowi.

Potem wybieramy miękkość siedziska, wysokość podłokietników i kolejne detale, już o charakterze bardziej estetycznym. W zależności od modelu: nóżki, wykończenie, dodatki.

To naprawdę świetna zabawa. Stwórz swoją własną sofę - drugiej takiej nie będzie!

Indywidualne i godne zaufania.

Każdy model marki Rolf Benz jest zaplanowany w taki sposób, aby móc zmienić się dla użytkownika w kluczowych aspektach wpływających na komfort, jak również w kwestiach czysto estetycznych.

Część modeli kształtujemy na etapie przedprodukcyjnym, inne zmieniasz sam - w czasie użytkowania.

Bogactwo różnorodnych cech użytkowych, wizualnych i jakościowych powoduje, że produkty Rolf Benz to niepodważalna jakość, trwałość, innowacyjność i prestiż.