W.Schillig - niemiecki producent mebli wypoczynkowych. Wysoka jakość i funkcjonalność modeli z opcjami regulacji zagłówków, głębokości siedzisk, podłokietników. Bardzo bogaty wybór modułów umożliwiających konstruowanie mebli na wymiar. Wspaniałe tapicerki skórzane w standardzie Longlife Xtra by Schillig, jak również tkaninowe. Optymalna oferta cenowa.

Doświadczenie, trwałość, komfort

Firma W.SCHILLIG powstała w 1949 roku jako mała manufaktura, z siedzibą w Ebersdorf w Niemczech. Dzisiaj jest jednym z wiodących producentów mebli tapicerowanych, znanym zarówno w Europie, jak i  na świecie.

Produkuje narożniki, sofy, fotele, szezlongi, mając na uwadze najwyższą jakość i komfort siedzenia. Swoją działalność opiera na wiedzy, innowacyjności i 66-letnim doświadczeniu.

Jakość i funkcja

W.SCHILLIG wybiera wyłącznie surowce najwyższej jakości. To najlepsze  skóry i tkaniny, są fundamentem dla wszechstronnych, funkcjonalnych kolekcji mebli tapicerowanych, które dzięki systemowości dopasują się do każdego wnętrza.

W zależności od modelu mamy możliwość codziennego regulowania elementów mebli takich, jak zagłówki, podłokietniki, podnóżki, czy głębokość siedziska. Sprytne i estetycznie wykonane mechanizmy powodują, że mebel dopasowuje się do Twojego stylu  życia.

Różnorodne wzornictwo

Wybór mebli tapicerowanych to istna zabawa. W zależności o modelu, jego formy i stylistyki, w powiązaniu z określeniem materiały obiciowego, możemy osiągnąć zupełnie różne efekty.

Skórzane, eleganckie meble, o gładkiej uporządkowanej linii, albo nieco bardziej miękkie, ciepłe i przytulne tkaninowe poduszaki. Przysadziste, nieco ciężkie, albo zupełnie lekkie, na nóżkach.

Znajdziemy coś dla każdego!

Rozwiązania mobilne

Zazwyczaj mebel tapicerowany posiada swoistą formę, nawet, jeżeli możemy regulować niektóre jego elementy, to sofa, pozostanie sofą.

Tutaj mamy możliwość dowolnego przekształcania sofy w większą powierzchnię do leżenia i przenoszenia nawet oparć, w zupełnie inne miejsca, niż wcześniej korzystaliśmy. TO dopiero jest zabawa!

Komfort dla dwojga

Szezlong jest doskonałym miejscem wypoczynku i jako mebel jednoosobowy jest już doskonale znany.

Firma W.Schillig udoskonaliła ten mebel nie tylko poprzez wmontowanie regulacji ułożenia za pomocą silników, ale wykonała też mebel dla dwojga.

Zatem - nareszcie koniec kłótni o to, kto będzie leżał na szezlongu!