Sits - meble wypoczynkowe: sofy, fotele, narożniki, szezlongi, ale również krzesła, łóżka tapicerowane i sofy z funkcją spania. Bardzo bogaty wybór zróżnicowanych stylistycznie modeli, w tym systemów modułowych umożliwia budowanie własnego kształtu mebla. Szeroki wybór tapicerek. Produkcja na zamówienie. 

Europejska jakość.

Już od 1993 roku firma SITS zbiera doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli tapicerowanych. Wszystkie meble charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która wynika z wieloletniego doświadczenia polskich wytwórców.

Rodzima tradycja meblarska w połączeniu ze szwedzkim wzornictwem składa się na sukces marki w Polsce oraz w całej Europie. 

Różnorodność daje możliwości.

SITS produkuje wszystko do siedzenia, leżenia, spania czy do odpoczywania.

Znajdziesz tu kanapy, sofy (te z funkcją spania i bez), sofy narożne, szezlongi, fotele, pufy i poduchy, a także krzesła i łóżka. Dodatkowo w ofercie firmy znajduje się szereg akcesoriów uzupełniających tj.: podnóżki, zagłówki czy gazetowniki. Od 2014 roku do oferty marki SITS dołączyły cudowne stoliki kawowe. 

Wzornictwo zaspokoi różnorodne oczekiwania stylistyczne: minimalizm i nowoczesność, tradycja i klasycyzm, retro, vintage czy styl skandynawski?
Mamy to wszystko! 

Meble na zamówienie.

Niekwestionowaną zaletą marki SITS są dostępne modele modułowe. Bardzo rozbudowane rodziny elementów umożliwiają komponowanie mebli niemal na wymiar.

Często poza wielkością i kształtem możesz wybrać komfort siedziska, rodzaj podłokietnika, rodzaj nóżki oraz jej wysokość i kolor. Całość idealnie domknie wybór spośród dostępnych w ofercie SITS obić. Do wyboru czeka kilkaset bogatych w kolor i struktury tkanin, a także skóry naturalne.

Dla jeszcze bardziej wymagających przygotowano wzornik EXCLUSIVE, stanowiący wybór precyzyjnie wyselekcjonowanych tkanin oraz skór naturalnych najwyższej jakości.

Sits również w sypialni.

Marka SITS to nie tylko meble do siedzenia, choć na sofie równie wygodnie się położysz ;).  

Jeśli jednak chcesz spać wygodnie i stylowo przez całą noc, nie potrzebujesz rozkładanej sofy, ale komfortowe i piękne łóżko. Znajdziesz je tutaj na pewno!

Łóżka tapicerowane są tkaninami i skórami z kolekcji sof i foteli, co gwarantuje jakość i różnorodne możliwości stylistyczne. Łóżka z pojemnikiem do przechowywania (tzw. łóżko z boxem), zaspokoi względy praktyczne.

Po prostu stylowo.

Poza indywidualnie dopasowanym wzornictwem meble SITS zapewniają przede wszystkim wygodę. 

Są doskonałą odpowiedzią na aktualne trendy. Niezwykły design sprawia, że pod wieloma względami wychodzą nawet krok naprzód wobec aranżacyjnej rzeczywistości.

W każdym przypadku wprowadzają do pomieszczenia szyk, elegancję i porządną dawkę dobrego stylu.