Wall&Deco - drukowane na zamówienie niezwykłe okleiny ścienne. To ogromna baza różnorodnych artystycznych wzorów, które po dopasowaniu do wymiaru ściany mogą być antycznym stiukiem, płaskorzeźbą, grafiką, fotografią. Dostępna wersja oklein impregnowanych do wnętrz mokrych, a także do zastosowania zewnętrznego.

Dlaczego są tak oryginalne?

Inspirowane otaczającą nas rzeczywistością: naturą, tradycją, sztuką czy też zgiełkiem wielkich aglomeracji i ich współczesną kulturą. Motywy są rozwijane w sposób niezwykle kreatywny przez artystów, stając się prawdziwymi dziełami sztuki.

Źródła inspiracji generują niezwykłą różnorodność projektów, których możliwości zastosowania stają się nieograniczone. 

Naprawdę dopasowane.

Tapety Wall&Deco są drukowane na zamówienie, dlatego dają się wkomponować idealnie w miejsce przeznaczenia.

Wybierz jeden spośród setek niepowtarzalnych wzorów i prześlij nam zdjęcie swojego wnętrza. My wykonamy dla Ciebie wizualizację, dzięki której zauroczy Cię ostateczny efekt, jeszcze zanim tapeta znajdzie się w Twoim domu. 

Dla wydruku możesz wybrać jeden z 4 dostępnych, wysokiej jakości winylowych podkładów, które różnią się odcieniem i fakturą, nadając wydrukowi odmienną efektowność.  

Tapeta w łazience?

Brzmi dziwnie, a jak pięknie wygląda!

Zastosowanie nadruku w pomieszczeniach mokrych, takich, jak kuchnia i łazienka, nawet pod prysznicem - stwarza naprawdę nowe i nietuzinkowe możliwości aranżacyjne! Uruchom swoją kreatywność!

Specjalny system Wall&Deco WET to drukowana dowolnym wzorem okleina z włókna szklanego wraz z zestawem środków do impregnacji gotowej ściany, która w ten sposób jest absolutnie zabezpieczona przed wodą.

 

 

Ukaż je słońcu!

Czyniąc następny krok w innowacyjnym myśleniu o tapetach, Wall&Deco wychodzi ze swym produktem na zewnątrz, wkraczając do świata architektury budynków, już nie tylko wnętrz.

System Wall&Deco OUT jest specjalnie przygotowany do zastosowania na zewnętrznej elewacji. Jak zwykle wybierasz dowolną grafikę z katalogu, którą dopasowujemy do wymiarów ściany. Wydrukowana na podkładzie z włókna szklanego jest zabezpieczana na elewacji przed warunkami atmosferycznymi. 

Budynki ubrane w W&D są zdumiewające!