Już teraz produkty marki SITS są dostępne od ręki w atrakcyjnych cenach! Zapoznaj się z ogólną informacją, a o szczegóły zapytaj nas w salonie DOMATORIA! Pamiętaj, że SITS oferuje wiele indywidualnych rozwiązań również w ramach atrakcyjnych ofert specjalnych!

 

CLARK komplet 4 krzeseł

Krzesła, a właściwie foteliki do stołu jadalnianego, ale także biurka czy po prostu do siedzenia gdziekolwiek. Są bardzo wygodne, z podłokietnikami, na chromowanych płozach. Tkanina grupy I o składzie 100% poliester - odporna na zabrudzenia.

 

WYMIARY KRZESŁA Z PODŁOKIETNIKAMI: 

wysokość 89 cm / siedziska 49 cm / podłokietnika 64
szerokość 60 cm
głębokość 60 cm

 

Cena wskazana w ofercie jest ceną za 1 sztukę, obowiązująca przy zakupie kompletu 4 krzeseł.

OHIO - sofa 3-osobowa

Komfortowa sofa z wypełnieniem PREMIUM, w postaci kulki silikonowej, która jest wygodna, jak pierze, miękka, puszysta i delikatna, a praktyczna, jak pianka. Sofa w tkaninie grupy II, na nóżkach chromowanych. To najlepiej sprzedający się model marki SITS, o nowoczesnym lekkim designie!

WYMIARY SOFY:
wysokość 80 cm / siedziska 43 cm
szerokość 220 cm
głębokość 98 cm

CLARK - młody duchem, dynamiczny i pomocny.

Przepiękny i elegancki fotel CLARK, to fotel o doskonałych proporcjach przeznaczone do każdego rodzaju wnętrza. Idealnie sprawdzi się zarówno w biurze, w salonie czy w sypialni. Stalowe, błyszczące rusztowanie na którym umieszczono siedzisko stanowi ozdobę mebla oraz jego stabilne oparcie. Jest w całości tapicerowany skórą naturalną w kolorze czarnym. 

WYMIARY FOTELA:
wysokość 78 cm / siedziska 43 cm
szerokość 74 cm
głębokość 75 cm