Już teraz produkty marki ARTE M oraz ROEHR są dostępne od ręki w atrakcyjnych cenach! Zapoznaj się z ogólną informacją, a o szczegóły zapytaj nas w salonie DOMATORIA! Pamiętaj, że różnorodność brył i kolorów oraz nietypowe, pomysłowe i charakterystyczne elementy, pozwalają na budowanie, jak z klocków, zupełnie niepowtarzalnych i indywidualnych wnętrz.

SHARKY - pokój pełen przygód.

Czy wszyscy mali piraci gotowi są na niecodzienne przygody na co dzień? Masz odwagę dołączyć do załogi? Wyruszamy w rejs śladami Kapitana Sharkiego! Wszyscy na pokład! Ahoj przygodo!!!

LILLIFEE - pokój dla małej księżniczki.

"Oh! jak tu pięknie i różowo!!!" - westchnęła z zachwytem księżniczka Lillifee przekraczając próg pokoju. Rozejrzała się ciekawie dookoła. "Te mebelki są cudowne! To będzie moje królestwo!!!"

SHARKY - łódź dla prawdziwego pirata.

Łódź Kapitana Sharkiego nie ma nic wspólnego ze starymi zniszczonymi łajbami pływającymi po morzach. Starannie wykonane miękkie siedziska pozwalają wygodnie rozsiąść się w łodzi, a dodatkowe schowki na dukaty sprawiają ogromną frajdę dzieciakom. Praktyczna kolorystyka oraz pomysłowe rozwiązania takie jak np: stolik ze specjalnymi bezpiecznymi wiosłami zapewniają uśmiech zarówno dziecka jak i mamy.

WYMIARY ŁÓDKI:
wysokość 64 cm
szerokość 172 cm
głębokość 91 cm