Już teraz ekskluzywne meble hulsta są dostępne od ręki w atrakcyjnych cenach! Zapoznaj się z ogólną informacją, a o szczegóły zapytaj nas w salonie DOMATORIA! Pamiętaj, że hulsta oferuje wiele indywidualnych konfiguracji mebli, realizowanych również w ramach atrakcyjnych promocji!

Stolik kawowy CT 130

Prosty i funkcjonalny stolik kawowy lakierowany na biało, z dekoracyjnym fornirem orzechowym przecinającym go w pół. Dolny blat to praktyczne miejsce na ukrycie książki, pracy czy pilotów TV, dzięki temu na stoliku będzie zawsze porządek!  

WYMIARY STOLIKA: 70 / 70 / 35 cm

Regał z biurkiem ENCADO

Regał z biurkiem z kolekcji hulsta ENCADO, fornirowany naturalnym drewnem czereśniowym, z elementami frontów lakierowanych na  biało w wysokim połysku.

Kompozycja składa się z półokrągłego blatu o szerokości 200 cm, wkomponowanego w regał o głębokości 23,6 cm. Kompozycja jest wzbogacona wbudowaną komodą z szufladami, szklanymi półeczkami i podświetleniem.

CAŁKOWITY WYMIAR: szer. 300 / wys. 184 / gł. 70 cm (23,6 w części regałowej)

SIMIA - komoda + półka wisząca

Zarówno komoda jak i półka wisząca pokryte są lakierem matowym w kolorze brązowym. Uchwyty komody stanowiące jednocześnie dekoracyjne aplikacje pokryte są fornirem orzechowym. Półka posiada nadruk imitujący orzech ukryty za szybą. Komoda posiada szuflady z cichym domykiem, schowane za łączonymi frontami, oraz przesuwny front ze sprytnym systemem otwierania. Wisząca półka podświetlona jest lampami LED. Zobacz więcej zdjęć tutaj

WYMIARY KOMODY: 75,2 / 200 / 47 cm
WYMIARY PÓŁKI: 35,2 / 150 / 40 cm

LILAC - komoda z drzwiami przesuwnymi

Komoda z drzwiami przesuwnymi oraz szufladami. Zarówno korpus jak i fronty drzwi przesuwnych komody są w całości lakierowane na wysoko-połyskujący lakier biały. Szuflady oraz wnętrze mebla są pokryte fornirem orzechowym. Komoda idealnie prezentuje się na chromowanej podstawie. Ponadczasowy i elegancki design. Zobacz więcej zdjęć tutaj

WYMIARY KOMODY: 77,5 / 202,5 / 46 cm