Twoje życzenie ...

... jest dla nas wyzwaniem!
W sposób konsekwentny i spójny urządzimy każdy salon, jadalnię, sypialnię czy gabinet, a nawet często pomijany przez producentów mebli hol, czyli przedpokój.

Oczywiście potrafimy sprzedawać gotowe pojedyncze meble, jak komody, witryny, szafki pod telewizor, stoły, krzesła i inne... a nawet tapety i dywany.

Największą radość daje nam jednak konstruowanie indywidualnych projektów w oparciu o precyzyjne wytyczne funkcjonalne i przestrzenne otrzymane od Klienta. Nasze meble to najwyższej klasy stolarstwo na zamówienie, oparte na sprawdzonym systemie seryjnej produkcji niemieckiej fabryki hulsta.

Nasz profesjonalizm...

... polega na przekonaniu, że nie sprzedajemy mebli, tak po prostu - wg podanych numerów seryjnych. Ogromne możliwości naszej oferty wymagają z naszej strony dużej aktywności pod względem rozpoznania potrzeb Klienta i przekonania Go, że zrobimy naprawdę więcej, niż widać w salonie, katalogu etc.

Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, a także profesjonalnym programem do konstruowania mebli, tworząc wizualizacje, dzięki którym akceptacja powstałego projektu jest sama przyjemnością.

Więcej, niż tylko meble...

... w naszym salonie zobaczysz oczywiście bogatą ekspozycję mebli hulsta, Rolf Benz, Vitra, W.Schillig, SITS, ale też ściany wykonane w przepięknych i nietuzinkowych tapetach Elitis, które na pewno Cię zainspirują w poszukiwaniu kolejnych możliwości ukrytych w kilkudziesięciu dostępnych u nas wzornikach. Oferujemy również dywany, dodatki, oświetlenie.

Już teraz odwiedź nas wirtualne!

A tak wyglądaliśmy dwa lata temu >>>ZOBACZ TUTAJ<<<

I koniecznie daj się zaprosić...

... do naszego salonu! Tutaj, w przyjaznej atmosferze i w osobistym miłym kontakcie, wspólnie uzgodnimy kryteria wyboru Twoich mebli, tapet i dodatków.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza wystawa godnie reprezentowała marki, z którymi współpracujemy. W naszym salonie zobaczysz przykładowe aranżacje mebli, które pozwolą Ci się zapoznać się z ich jakością i stylistyką. Ekspozycja ciągle się zmienia, dlatego warto nas odwiedzić!

Gwarancja jakości...

... jest zasługą dziesiątek lat doświadczenia naszych dostawców.

Najwyższa jakość produktów, tak ważna podczas wieloletniego ich użytkowania, budowana jest od momentu zaplanowania indywidualnej aranżacji za pomocą precyzyjnie przemyślanych systemów, poprzez sprawną realizację zamówień otoczonych na etapie końcowym szeregiem usług towarzyszących, takich jak transport, profesjonalny montaż i serwis. Pomagamy również w zakresie pielęgnacji i utrzymania jakości zakupionych produktów.

Zaufanie jest dobre. Dowody są lepsze...

... współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami, których obecność na rynku jest przypieczętowana różnorodnymi nagrodami i tytułami w zakresie designu, jakości, technologii, a także dbałości o środowisko naturalne.