VITRA - wyjątkowa marka. Nie tyle producent mebli, co wzorzec stylu życia pośród ikon designu, które powstają rok po roku, już od ponad 60 lat. Fenomenalna kreatywność i magnetyzm przyciągający najlepszych projektantów są gwarancją powstawania wspaniałych i ponadczasowych produktów, które wpisują się w sposób oczywisty na listę pożądanych klasyków wzornictwa.

Perfekcja detalu tylko w oryginalnych produktach...

Doskonały design i jego ponadczasowe produkty są narażone na nieuczciwe działanie firm, które nie szanując praw autorskich próbują je naśladować. 

Tylko oryginalne produkty gwarantują jakość i precyzję wykonania każdego, najdrobniejszego detalu, zgodnego z zamysłem i wizją projektanta. Jak chociażby kolor i dopasowanie wkrętów w drewnianych nogach krzeseł Eames Plastic Chair.

Pamiętajmy, że długowieczny design zasługuje na jakość, która będzie tak samo długotrwała, a tę gwarantują wyłącznie oryginalne produkty, których codzienne użytkowanie przez lata jest niewątpliwą przyjemnością.

Polder Sofa, proj. Hella Jongerius

Oryginalna i charakterystyczna, a przy tym komfortowa sofa. Ciekawy design łączy proste, geometryczne bryły z miękkością pikowanych poduszek udekorowanych pozornie dziwnymi guzikami.

Sofa tapicerowana kombinacją tkanin, będących kompozycją kilku różnych struktur i delikatnych odcieni beżu i ecru.

 

WYMIARY SOFY:

szerokość 293cm
głębokość 100cm
wysokość oparcia 78cm
wysokość siedzila 40cm