Sofy, fotele i stoliki do salonu oraz krzesła i stoły do jadalni. Meble tapicerowane cechują się wyjątkowym podejściem do kwestii komfortu. Każdy model może być indywidualnie modelowany (wysokością, głębokością i miękkością siedziska), by w sposób idealny dopasować się do wymagań użytkowanika.

Sofa Rolf Benz NUVOLA

Jeśli podejrzewacie markę Rolf Benz o brak polotu i wyłącznie twarde sofy, Nuvola Was rozczaruje! Obszerna, miękka lub bardzo miękka sofa w iście "włoskim stylu" to właśnie Ona - Nuvola.

Bardzo obszerne, wolno stojące elementy, pozwalają na niezliczone modyfikacje zestawu, nawet już podczas jego użytkowania - bowiem wszystkie elementy są pięknie wykonane z każdej strony  i dają się dowolnie przestawiać i łączyć.

Jeśli chodzi o niemiecki charakter, ten konsekwentnie Rolf Benz udowadnia podejściem do komfortu i dopasowania sofy do użytkownika. Mamy do wyboru 2 komforty siedzenia i 3 wysokości siedzisk. Każda kombinacja tych cech staje się idealną do wyboru w zależności od Twojego wzrostu i preferencji.

W kwestiach estetycznych wybieramy szerokość podłokietnika oraz jego głębokość, a zatem zaplanuj swoją Nuvolę, jak lubisz!

Stolik Rolf Benz 987

Został zaprojektowany specjalnie dla sofy Nuvola. Jego wielkości i wysokości są dopasowane do pełnienia określonych funkcji. Może być ustawiony jako stolik boczny, wzdłuż podłokietnika lub nawet go zastępować, może stać za oparciem będąc miejscem, gdzie odłożymy kieliszek wina czy książkę, jeśli siedzimy nawet na środku bardzo duże sofy, skąd do każdego bocznego stolika będzie daleko. Niskie stoliki wkomponowują się między siedziska, czyniąc bryłę sofy jeszcze oryginalniejszą. 

Stoliki są wyposażone w dwa blaty: górny i dolny wykonanych z drewna dębowego w kolorze naturalnym lub czarnym albo orzechowego. Ramy stolików są chromowane lub malowane na czarno.

Stolik Rolf Benz 8770

Stoliki Rolf Benz 8770

Możesz na nie patrzeć na okrągło! Metalowa, delikatna  podstawa przykryta szklanym połyskującym blatem. Całość tak lekka i zwiewna, że niemal nie zajmuje miejsca w przestrzeni.

Stoliki występują w wymiarze średnicy 80cm  i 95cm przy wysokości 30cm oraz średnicy 42cm przy wysokości 40cm.

Kolorystyka: czarny, szary, oliwkowo-żółty.

RB 653 - nowy wymiar komfortu.

Połączenie delikatnych nóg, wysublimowanych linii i detali oraz ponadwymiarowego komfortu - oto nowe krzesło Rolf Benz 653.

Zarówno oparcie jak i podłokietnik (opcjonalnie) są wykończone tłoczonymi szwami, które dodają krzesłu elegancji i powabu. Krzesło występuje we wszystkich pokryciach Rolf Benz - tkaninach i skórach. Nogi dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: malowane na kolor szary lub srebrny oraz w wersji chromowanej. 

RB CARA - sofa na każdą okazję.

Każdy ma swoją własną definicję komfortu, a Rolf Benz CARA spełnia je wszystkie! CARA oferuje dodatkowe funkcje, które za pomocą kilku ruchów zwiększają komfort użytkowania:
- regulowane podłokietniki, które możesz złożyć do dowolnej pozycji, nawet tej całkowicie leżącej,
- oparcie możesz doposażyć w schowany i wysuwany zagłówek,
- wisienką na torcie twojego komfortu będzie wysuwany podnóżek. 

Jubileuszowa sofa RB 50

Sofa RB 50 zaprojektowana przez Norberta Becka, ze znakomicie wyczuwalnymi niuansami, jakie reprezentuje marka Rolf Benz. Sofa łączy wszystko co najlepsze; innowacyjną funkcję, idealny komfort i niezwykłą różnorodność dostępnych modułów. 

Rolf Benz 953 - na nieformalne spotkania.

Zaprojektowany przez Johannesa Steinbauera podnóżek RB 953 idealnie odzwierciedla nowy styl wypoczynku - nieformalny, luźny i frywolny. 
Sześć laserowo wycinanych kół, wykonanych z wysokiej jakości wełny zostały zszyte, wypełnione pianką i wymodelowane za pomocą guzków i nici. Wynik: wygodny i oryginalny podnóżek!
Pufa dostępna jest w czterech kolorach. Jesli zdecydujesz się podarować ją komuś w prezencie otrzymasz ją w specjalnym pudełku.