Hülsta - meble do salonu, jadalni, sypialni, w tym szafy i garderoby oraz wieszaki i meble do przedpokoju. Precyzyjnie zaplanowane, bardzo obszerne kolekcje umożliwiają indywidualne konstruowanie skomplikowanych aranżacji dopasowanych do wnętrza wymiarami i funkcjonalnością.

GENTIS - szlachetność i elegancja

Nowa kolekcja mebli Hulsta przeznaczonych do aranżacji strefy dziennej, jak i sypialni. Niezwykle zjawiskowe półokrągłe formy komód, modułów RTV i stolików nocnych, wykonywanych w lakierze matowym lub wysokim połysku high-gloss, otoczone są szlachetnymi elementami szafek i modułów z drewna lub skóry naturalnej.

Na szczególną uwagę zasługuje nowy system podświetlanych dystansujących ram, dzięki którym mamy wrażenie unoszenia się mebli w powietrzu.

Podświetlenie jest sterowane pilotem bezprzewodowym, z opcją regulacji natężenia oraz temperatury światła, czyniąc tym sam efekt zmiennej atmosfery w całym wnętrzu.

LUNIS - nieograniczone możliwości planowania

Kolekcja sypialniana oparta na delikatnych, cienkich korpusach mebli: szafek nocnych, komód i szaf, gdzie główny element sypialni - czyli łóżko - może być skonfigurowane w bardzo rozmaity sposób.

Wybór dotyczy wszystkich elementów łóżka: 3 różne zagłówki, z opcją umieszczenia na panelu ściennym, dwie wysokości ramy, możliwość lakierowania, fornirowania lub tapicerowania.

Szafki nocne mogą być wolnostojące, o różnych wymiarach i konstrukcji lub zawieszone na panelu.

Dodatkowe opcje oświetlenia do czytania, dodatkowych półeczek, pojemniczków pozwala na zupełną indywidualizację projektu.

FENA - folk unowocześniony

Prostota i finezja kolekcji opiera się na konstrukcji wpuszczonych w korpus i ukrytych za frontami blatów, gdzie boki i fronty stanowią spójny pas kontynuującego się forniru drewna dębowego lub lakieru. Blaty mogą być wykonane kontrastowo, z materiału o charakterze betonu.

Uchwyty i nogi w wersji drewnianej są patynowane, w wersji białej chromowane.

FENA, jako kolekcja w wariancie dziennym albo sypialnianym daje możliwość kompleksowej aranżacji każdej przestrzeni życiowej.

 

 

NURIA - multikolorystyka!

Uniwersalna kolekcja do tworzenia aranżacji regałów na wymiar, jak i elementów wolno stojących. Charakterystyczne półokrągłe elementy zachwycają oryginalnością i niepowtarzalnością, a dostępne moduły dają wszechstronne możliwości indywidualnego planowania dynamicznych kompozycji. Najważniejszą jednak cechą, po raz pierwszy zastosowaną w hulsta jest możliwość indywidualnego planowania kolorystyki!

NURIA daje zatem gwarancję mebla wykonanego na zamówienie z zastosowaniem pełnej indywidualizacji, zarówno gabarytowej, koncepcyjnej, jak i kolorystycznej - każdorazowo z gwarancją zachowania seryjnej, niemieckiej jakości.

Krzesło S200 - łatwy wybór

Krzesło w skandynawskim stylu na drewnianych skośnych nóżkach z dębu lub orzecha. Opcjonalnie w modelu S100 podstawą może być płoza metalowa.

Siedzisko, o nieco zaokrąglonych kształtach, a jednak dość geometryczne - jest bardzo wygodne.

Do wyboru tapicerka ze skóry naturalnej w kolorze kremowym, brązowo-czarnym i czarnym. Świetne modne krzesła.

Nowe krzesła S300 - jedno krzesło, mnóstwo możliwości

Nowy stworzony przez hulsta model krzesła S300 jest tak wielowariantowy, że dopasuje się stylistycznie do każdego wnętrza.

Nogi drewniane lub metalowe, forma typowego krzesła lub fotelika z podłokietnikami. Dwie wysokości oparcia udekorowanego stebnowaniem pionowym, poziomym lub gładkiego. Do wyboru 7 kolorów skóry naturalnej.

To samo krzesło może wyglądać zupełnie inaczej, ale za każdym razem nie zawiedzie pod względem komfortu i jakości. 

Aż 5 nowych stołów do jadalni - jest z czego wybierać

W tym roku hulsta wprowadza do oferty aż pięć, zupełnie nowych i różnych stylistycznie stołów do jadalni.

T10 to stół nowoczesny, bardzo uniwersalny, a jednocześnie ponadczasowy. Do tego bardzo praktyczny, bo z rozkładanym blatem. T20 jest z litego drewna, również rozkładany, o nieco bardziej miękkiej, naturalnej linii. Stół T30 ma ceramiczny blat w czterech możliwych kolorach, w tym - imitującym beton. T40 jest bardzo charakterystyczny w klimacie folkowym, w komplecie z pasującymi ławkami. W końcu T50 prosty stabilny na solidnych nogach, rozkładany i w świetnej cenie.