NOMADES - najnowszy wzornik tapet Elitis

Francuska marka Elitis zawsze zaskakuje! I tym razem nas nie zwiodła. Najnowszy wzornik tapet NOMADES inspirowany naturą po prostu zapiera dech w piersiach. Z jednej strony zachwyca niesamowitą  jakością wykonanych struktur, z drugiej różnorodnością kolorystyczną.

Tapety winylowe Nomades dzielą się na cztery podkolekcje. Sari i Pano oferują ogromną liczbę przepięknych kolorów w ramach dwóch do wyboru struktur pod tymi nazwami. Tangka i Bahia Blanca są rozwinięciem struktur Sari i Pano w formie wzorzystych, charakterystycznych paneli.

Jak zwykle tapety Elitis należy oglądać, oceniać i dobierać do projektu na żywo. Dopiero w bezpośrednim kontakcie z produktem jesteśmy w stanie ocenić jego klasę. Wzornik dostępny w naszym salonie. 

Kolory

Nomades Sari

1
17
2
18
3
19
4
20
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Nomades Pana

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Panele Nomades Tangka i Bahia Blaca

1
2
Elitis Nomades Sari

Nomades Sari

Wspaniała powierzchnia w charakterze tkaniny. Jest to tapeta winylowa stąd możliwe jest wykonanie materii o wyraziście odczuwalnej strukturze. Wzór ułożony jest w pasach, jakby nierówne kawałki tkaniny były nalepione na ścianę. Granice między pasami są gładkie i mocno kontrastują, zarówno strukturą, jak i kolorem. Kolekcji towarzyszy niesamowita gama kolorystyczna, a w zależności od koloru poszczególnych referencji, większy lub mniejszy połysk.

To bardzo wysmakowany i szlachetny produkt, nadający się do wnętrz eleganckich, ale i naturalnych czy awangardowych. Kolory są delikatne lub bardzo wyraziste i bez wątpienia inspirujące.

 

Wymiar rolki: szer. 100cm x dł. 10m

Elitis Nomades Tangka

Nomades Tangka

Tangka wykorzystuje sprytnie strukturę Sari. Tu dodatkowym atutem jest specjalnie zaplanowana grafika o wymiarze 300cm x 300cm, składająca się z 3 pasów. Wzór ten można kontynuować na większej ścianie zamawiając kolejne dodatkowe pasy.

Uroda modelu Tangka jest nie do ocenienia patrząc wyłącznie na zdjęcie. Wypukła struktura tkaniny, jako baza dla przenikających się wyrazistych, przecieranych kolorów czyni ten materiał niezwykle efektownym.

 

Wymiar materiału: 300cm x 300cm
Możliwość domawiania pojedynczych pasów do kontynuacji wzoru.

Elitis Nomades Bahia Blanca

Nomades Bahia Blanca

Bahia Blanca wykorzystuje strukturę Pana. Jest podobnie, jak Tangka propozycją w formie panelu o wymiarze 300cm x 300cm. Wzór można kontynuować na większej ścianie domawiając kolejne pasy materiału: gładkie lub z wzorem.

Wzór ma charakter folkowy, jest jakby wypalony w strukturze drewna czy skóry, naśladowanych przez Panę. Powściągliwa kolorystyka zupełnie nie przeszkadza, by Bahia Blanca zagrała rolę główną we wnęrzu.

 

Wymiar materiału: 300cm x 300cm
Możliwość domawiania pojedynczych pasów do kontynuacji wzoru.

Elitis Nomades Pana

Nomades Pana

Pana to struktura winylowa, a przy tym matowa, chropowata i mięsista. Kojarzy się z niewykończoną powierzchnią drewna, strukturą kamienia, czasami szorstką sierścią.

Materiał jest złożony z nieregularnych kawałków tworząc powierzchnię nieco siermiężną, ale też bardzo naturalną, ciepłą i fascynującą - nie do wiary, że zanim pojawi się na ścianie jest po prostu zwinięta w rolkę.

Różnorodność kolorystyczna multiplikuje możliwości zastosowania czyniąc ten materiał ciekawą alternatywą dla drewna, kamienia czy betonu we wnętrzu.

 

Wymiar rolki: szer. 100cm x dł. 10m