Bert Plantagie - krzesła, stoły, stoliki, fotele oraz sofy. Ta holenderska marka z powodzeniem łączy naturalną i ponadczasowa stylistykę z bardzo atrakcyjnym nowoczesnym designem. Nietypowe stoły z litego drewna i krzesła we wszystkich kolorach tęczy tworzą jej radosny wizerunek.   

Dla każdego, coś miłego.

Bert Plantagie wie doskonale, co to jest wygodne krzesło. Ale wie też, że gusta są różne, dlatego ma coś dla każdego.

Krzesła do jadalni, krzesła kuchenne, fotele z podłokietnikami, krzesła bez podłokietników, krzesła na kółkach, krzesła bez kół, do kompletu z krzesłami i fotelami często występują ławki, są też taborety i krzesła barowe.

Jest mnóstwo wzorów, w różnorodnej stylistyce.

Make it yours!

10 spośród modeli krzeseł bert plantagie możesz skonfigurować absolutnie dla siebie!

Jest specjalna opcja XL (powiększenie szerokości) i system flex montowany w oparciu, dla jeszcze większego komfortu.

Wybierasz okrągłe lub kwadratowe profile nóg, stal nierdzewną, drewno, chrom, kolor srebrny, a także kolor lakieru z palety RAL. 

Dysponujesz 60 kolorami tkanin i 48 kolorami naturalnych skórzanych pokryć. Możesz w ramach jednego modelu dobierać je konstrastowo. Możliwości krzeseł i foteli bert plantagie są naprawdę nieograniczone.  

Żyj kolorowo wg palety RAL.

Nieograniczone możliwości kolorystyczne dla części oferty krzeseł, możemy wykorzystać dla zamówienia podręcznych stoliczków.

Stoliczki są urocze, sprytne i różnorodne, a dostępna kolorystyka RAL czyni je absolutnie indywidualnymi i idealnie dopasowanymi.

Może tak pod kolor sukienki albo krawata? A może pod kolor kuchennych frontów w otwartej przestrzni połączonego z nią salonu?

Prawdziwa niespodzianka.

Plaster prawdziwego, litego drewna Suar to prawdziwa niespodzianka!

Tak też oczywista jest nazwa stołu Surprise. To najbardziej oryginalny i poruszający produkt marki bert plantagie.

Spektakularne wymiary, nieprzewidywalny kształt będący odzwierciedleniem przeciętego na wskroś pnia i niezwykły rysunek usłojenia. To wszystko przywodzi na myśl ogromny szacunek do natury, która z biegiem lat wytworzyła ten przecudowny materiał w lasach tropikalnych Indonezji.

Jadalnia z taką duszą? A raczej dom z takim sercem?
Bardzo proszę!

Jak to jest robione?

Od początku do końca dla Ciebie!

Pod troskliwą opieką ludzkich rąk, centymetr po centymetrze, na Twoje życzenie powstają Twoje meble.