Tutaj prezentujemy najbardziej atrakcyjne cenowo produkty marki Rolf Benz. Zapoznaj się z ogólną informacją, a o szczegóły zapytaj nas w salonie DOMATORIA! Pamiętaj, że ekskluzywne produkty marki Rolf Benz są dostępne również w bardzo atrakcyjnych cenach!

RB 973 - podręczny, zawsze pod ręką

Stoliczek Rolf Benz 973 jest jak biżuteria. Starannie wykonany, ze szlachetnych elementów i materiałów. Metalowy blat może być lakierowany na 9 kolorów, od podstawowych bieli i brązów, po pastelowe błękity i romantyczne róże.

Stoi na nóżkach z litego drewna złączonych detalem chromowanej kulki, która trzyma w garści dokładnie wszystkie elementy stolika - w tym poręczne skórzane ucho - TO GO!

Stolik o średnicy 40cm
cena    1 350,00 PLN

Fotel RB 684 - obrotowy zawrót głowy

Fotel Rolf Benz 684 jest jak zabawka - nie usiedzisz na nim spokojnie. Nie potrzebuje zbyt wiele miejsca, ale komfortu nie pożałuje. Będzie świetny przy wejściu, aby ubrać buty, przy toaletce, w sypialni czy garderobie, aby przysiąść, albo po prostu w salonie, jako dodatkowe miejsce do siedzenia.

Lubi mieć nieco przestrzeni, bo jest ładny z każdej strony, ale też się nie pogniewa stojąc w kącie. 

Fotel w tkaninie
cena    3 595,00 PLN

Możliwy w tapicerce skórzanej, z podnóżkiem i funkcjonalną tacą dla podnóżka, który staje się w ten sposób stolikiem.

Siedzisko RB 953

Czy to dekoracja, czy przedmiot użytkowy?

Siedzisko Rolf Benz 953, niczym kwiatek wiosną, rozkwita gdzie popadnie. Gdzie się nie podzieje, rozraduje wszystkich! A na dodatek ma stabilną funkcję wygodnego miejsca do siedzenia: w holu, przejściu, sypialni, pokoju dziecięcym, czy w salonie - naprawdę się przyda!

Dostępny w tapicerce filcowej w czterech kolorach do wyboru.
cena    1435,00 PLN

Fotel RB 394 - poducha na drucianych nogach

Komfortowy, nowoczesny, a jednocześnie lekki fotel nadający się... gdziekolwiek:). Nogi chromowane czynią go bardziej ekskluzywnym, lakierowane na czarno - designerskim i loftowym. Jest bardzo wygodny, szczególnie w komplecie z niby nie pasującym podnóżkiem. Spójrz jeszcze raz - już pasuje, prawda?

Fotel w tkaninie
cena    4 045,00 PLN

GRATA - miękka i rozłożysta

Model GRATA od Rolf Benz należy do typu sof miękkich i komfortowych. Charakterystyczne stebnowania szwów czynią ją wyjątkową. Jest dostępna na nóżkach chromowanych lub lakierowanych na czarno, do wyboru spośród dwóch wysokości - tym samym wybieramy dogodną dla siebie wysokość siedziska. Wybieramy również wysokość podłokietnika - spośród dwóch dostępnych opcji.

Sofa szer. 191cm w tkaninie
cena 9 112,00 PLN

Sofa szer. 191cm w skórze
cena 12 880,00 PLN

Istnieje możliwość skonfigurowania sofy z szezlongiem lub narożnej.

Rolf Benz 322

RB 322 - klasyk designu

Wyrazista, spektakularna sofa o niewielkich gabarytach. Jej zwarta, a jednocześnie dynamiczna bryła nie potrzebuje niczego więcej, by zabłysnąć. Funkcjonalnie - po prostu siadasz i czujesz się dobrze!

Sofa o szer. 210cm w skórze
cena   9 890,00 PLN

Kolekcja zawiera inne wielkości sof oraz fotele.

LINEA - dopasuj komfort

Model LINEA od Rolf Benz sprosta potrzebie wizualnego porządku. Sofa o gładkich, prostych liniach, ale nie bez finezji. W aspekcie komfortu wybieramy miękkość, wysokość siedziska i głębokość - spośród dwóch możliwości dla każdej z tych cech. To sprawia, że LINEA jest dopasowana do użytkownika.

A do wnętrza? Jak najbardziej: wiele modułów do wyboru, nóżki metalowe chromowane lub czarne albo drewniane słupki. Tapicerek - mnóstwo, w tym promocyjne w dobrych cenach!

Sofa szer. 194cm w tkaninie
cena    7 799,00 PLN

Sofa szer. 194cm w skórze
cena    10 647,00 PLN

Istnieje możliwość skonfigurowania sofy z szezlongiem lub narożnej.