Tu przedstawiamy najbardziej atrakcyjne cenowo oferty hulsta. Najwyższa jakość wykonania i wzornictwo, w najlepszych cenach! Zapoznaj się z ogólną informacją, a o szczegóły zapytaj nas w salonie DOMATORIA! Pamiętaj, że hulsta oferuje wiele indywidualnych konfiguracji mebli!

Stolik kawowy CT160

Stolik kawowy CT160 od hulsta dopasuje się do każdego wnętrza. Dolny blat jest wykonywany we wszystkich kolorach hulsta: fornirach z naturalnego drewna oraz lakierach matowych. Górna część jest wykonana ze szkła, do wyboru: szkło klasyczne, Optiwhite, dymione lub brązowe. Stolik może być ustawiony na małych, niewidocznych nóżkach, na kółkach lub na chromowanym cokole. 

Podstawowa wersja stolika o wymiarze 80 x 80cm
cena   3 320,00 PLN

Stół do jadalni ET 1500

Stabilny stół na centralnej nodze i stalowej stopie. Dostępne dwie szerokości blatów: 95cm i 110cm. Zarówno blat, jak i noga mogą być fornirowane drewnem naturalnym lub lakierowane matowo i zaplanowane kontrastowo. 

Stół nierozkładany o wymiarze 180cm x 95cm
cena  7 453,00 PLN

Dostępne inne wymiary. Opcjonalnie stół może być rozkładany.

Krzesła S200

Znakomite, modne krzesła na ukośnych nóżkach drewnianych. Świetnie wyprofilowane siedzisko tapicerowane skórą naturalną w kilku kolorach do wyboru: beżowy, czarny, czekolada, piasek, szary, szaro-brązowy, brązowo-czarny. Nogi do wyboru z litego drewna dębowego lub orzechowego.

Krzesło S200 na nóżkach dębowych
cena  1 654,00 PLN

Krzesło S200 na nóżkach orzechowych
cena  1 773,00 PLN

Sypialnia CUTARO z szafą GRATIS

Kolekcja Cutaro to charakterystyczne połączenie poziomego forniru drewna orzechowego lub jesionowego, z białym lub piaskowym lakierem w macie czy połysku oraz detalami ze skóry naturalnej.

Oferta obejmuje łóżko w dowolnym wymiarze, kolorze i konstrukcji, w komplecie wraz z szafą. Oferta bardzo atrakcyjna cenowo!

Zestaw z szafą 4-drzwiową szer. 202cm
cena 13 195,00 PLN

Możliwe również zestawy z szafą 5-drzwiową szer. 252cm oraz 6-drzwiową szer. 302cm. Komplet można uzupełnić dowolnie dodatkami, oświetleniem i innymi meblami z kolekcji, tworząc kompleksową i spójną aranżację sypialni!

Łóżko FENA z szafkami, a nawet szafą

Kolekcja, która dzięki doborowi kolorów zyskuje zupełnie skrają stylistykę.

Fornirowana dębem, udekorowana patynowanymi nogami i uchwytami zyskuje bardzo naturalny, a nawet folkowy charakter.

Lakierowana na biało, na nogach i z uchwytami chromowanymi staje się elegancka i nowoczesna.

Kolekcja przewiduje dwa rodzaje zagłówków i kilka możliwości szafek nocnych. Również szafy mogą być znacznie ciekawsze, niż tylko zamknięte pełnymi frontami.

Łóżko z nocnymi stolikami w w fornirze dębowym
cena   7 695,00 PLN

Łóżko z nocnymi stolikami w białym lakierze
cena   6 595,50 PLN

Zestaw z szafą 4-drzwiową szer. 202cm
cena od   12 535,00 PLN

Dostępne zestawy z szafą o większym wymiarze.